Muuramen seurakunnan työntekijöiden yhteystiedot

Hanna Forsman Diakonissa 050 594 3226 hanna.forsman@evl.fi
Maiju Halmela seurakuntapastori 050 560 6167 maiju.halmela@evl.fi
Mari Hokkanen Lastenohjaaja 050 594 3235 mari.hokkanen@evl.fi
Sari Höylä Nuorisotyönohjaaja 050 340 4455 sari.hoyla@evl.fi
Mika Ilvesmäki kappalainen 050 594 3217 mika.ilvesmaki@evl.fi
Heikki Kangas Talouspäällikkö +358505943220 heikki.kangas@evl.fi
Petri Katko Nuorisotyönohjaaja 050 594 3224 petri.katko@evl.fi
Laura Kolula Nuorisotyönohjaaja 050 594 3239 laura.kolula@evl.fi
Jukka Koskinen Hautausmaanhoitaja 050 594 3231 jukka.koskinen@evl.fi
Katja Koskinen Lastenohjaaja 0451274222 katja.e.koskinen@evl.fi
Johanna Laasio Kanttori 050 594 3219 johanna.laasio@evl.fi
Esko Laitinen Erityisammattimies 050 594 3227 esko.laitinen@evl.fi
Tiina Lehtoniemi Toimistosihteeri - kirkkoherranvirasto 014 373 1025 aino.lehtoniemi@evl.fi
Susanna Liikola Suntio 050 571 2785 susanna.liikola@evl.fi
Jaana Lohiniva Lastenohjaaja 0505943236 jaana.lohiniva@evl.fi
Riitta Luiro Kanttori +358503906665 riitta.luiro@evl.fi
Pirjo Lumijärvi Suntio 050 594 3233 pirjo.lumijarvi@evl.fi
Heikki Myllykoski vs. kirkkoherra 050 594 3218 heikki.myllykoski@evl.fi
Ritva Pasanen Suntio 050 594 3229 ritva.pasanen@evl.fi
Virpi Rinne Diakoni 050 594 3225 virpi.rinne@evl.fi
Risto Ristolainen 0505943237
Hannele Räty Toimistosihteeri - taloustoimisto 045 178 0830 hannele.raty@evl.fi
Anna Sainpalo Lapsityönohjaaj-lähetyssihteeri 050 5943228 anna.sainpalo@evl.fi
Anna Maria Siljander kappalainen 050 594 3238 ansku.siljander@evl.fi
Tarja Vilhuniemi Toimistosihteeri - taloustoimisto 045 613 7122 tarja.vilhuniemi@evl.fi

Tulevia tapahtumia

Ma 22.4. klo 10:00 2.pääsiäispäivä Kirkko

Ti 23.4. klo 09:00 Nappulakuppila Leppoisaa yhdessäoloa, kahvittelua, askartelua ja hartaushetki. Tule mukaan viettämään mukavaa aamupäivää!, Srk-koti yläkerta

Ti 23.4. klo 09:00 2-3-vuotiaiden muskari 2-3-vuotiaiden muskari, ilmoittautuminen netissä. Opettaja Riitta Luiro, Srk-koti nuortentila

Ti 23.4. klo 09:45 1-2-vuotiaiden muskari 1-2-vuotiaiden muskari, ilmoittautuminen netissä. Opettaja Riitta Luiro, Srk-koti nuortentila

Ti 23.4. klo 10:45 Isojen vauvojen muskari Isojen vauvojen muskari, ilmoittautuminen netissä. Opettaja Riitta Luiro, Srk-koti nuortentila

Ti 23.4. klo 13:00 Lähetyspiiri Pappila

Ti 23.4. klo 13:00 Lähetyspiiri Pappila

Ti 23.4. klo 16:00 Vauvamuskari Vauvamuskari n.3kk-1vuotiaille, ilmoittautuminen netissä. Opettaja Riitta Luiro, Kinkomaan kerhotila