Muuramen seurakunnan työntekijöiden yhteystiedot

Hanna Forsman Diakonissa 050 594 3226 hanna.forsman@evl.fi
Maiju Halmela seurakuntapastori 050 560 6167 maiju.halmela@evl.fi
Kari Hokkanen Hautausmaanhoitaja
Mari Hokkanen Lastenohjaaja 050 594 3235 mari.hokkanen@evl.fi
Päivi Honkonen Diakoni 050 560 6167 paivi.honkonen@evl.fi
Sari Höylä Nuorisotyönohjaaja 050 340 4455 sari.hoyla@evl.fi
Mika Ilvesmäki kappalainen 050 594 3217 mika.ilvesmaki@evl.fi
Heikki Kangas Talouspäällikkö +358505943220 heikki.kangas@evl.fi
Petri Katko Nuorisotyönohjaaja 050 594 3224 petri.katko@evl.fi
Laura Kolula Nuorisotyönohjaaja 050 594 3239 laura.kolula@evl.fi
Jukka Koskinen Hautausmaanhoitaja 050 594 3231 jukka.koskinen@evl.fi
Katja Koskinen Lastenohjaaja 0451274222 katja.e.koskinen@evl.fi
Johanna Laasio Kanttori 050 594 3219 johanna.laasio@evl.fi
Esko Laitinen Erityisammattimies 050 594 3227 esko.laitinen@evl.fi
Tiina Lehtoniemi Toimistosihteeri - kirkkoherranvirasto 014 373 1025 aino.lehtoniemi@evl.fi
Susanna Liikola Suntio 050 571 2785 susanna.liikola@evl.fi
Jaana Lohiniva Lastenohjaaja 0505943236 jaana.lohiniva@evl.fi
Riitta Luiro Kanttori +358503906665 riitta.luiro@evl.fi
Pirjo Lumijärvi Suntio 050 594 3233 pirjo.lumijarvi@evl.fi
Heikki Myllykoski vs. kirkkoherra 050 594 3218 heikki.myllykoski@evl.fi
Ritva Pasanen Suntio 050 594 3229 ritva.pasanen@evl.fi
Lea Periaho Diakoni 050 594 3225 lea.periaho@evl.fi
Virpi Rinne Diakoni 050 594 3225 virpi.rinne@evl.fi
Risto Ristolainen 0505943237
Hannele Räty Toimistosihteeri - taloustoimisto 045 178 0830 hannele.raty@evl.fi
Anna Sainpalo Lapsityönohjaaj-lähetyssihteeri 050 5943228 anna.sainpalo@evl.fi
Anna Maria Siljander kappalainen 050 594 3238 ansku.siljander@evl.fi
Tarja Vilhuniemi Toimistosihteeri - taloustoimisto 045 613 7122 tarja.vilhuniemi@evl.fi

Tulevia tapahtumia

Pe 28.6. klo 18:00 Nuortenilta Kesän nuortenillat srk-majalla perjantaisin klo 18-22, Srk-maja

Su 30.6. klo 10:00-11:30 Messu Tervetuloa!, Kirkko

Su 30.6. klo 13:00 Vihtalahden kotakirkko Sanajumalanpalvelus, kirkkokahvit ja makkaranpaistoa., Muu tila

Pe 5.7. klo 18:00 Nuortenilta Kesän nuortenillat srk-majalla perjantaisin klo 18-22, Srk-maja

Su 7.7. klo 10:00-11:30 Sanajumalanpalvelus Tervetuloa!, Kirkko

Pe 12.7. klo 18:00 Nuortenilta Kesän nuortenillat srk-majalla perjantaisin klo 18-22, Srk-maja

Su 14.7. klo 10:00-11:30 Messu Tule mukaan!, Kirkko

Pe 19.7. klo 18:00 Nuortenilta Kesän nuortenillat srk-majalla perjantaisin klo 18-22, Srk-maja